78. Eugeniusz Markowski - 3 + R, 1989

    Henryk Musiałowicz
    - Kompozycja,

    Stasys Eidrigevicius
    - Listy do brata, 1992,

Dusseldorf, Galerie Dorota Kabiesz, Polnische Malarei der 80-ger Jahre, Eugeniusz Markowski, 19 kwietnia - 30 czerwca 1991.

Nr katalogowy: 78

Eugeniusz Markowski (1912 - 2007)
3 + R, 1989

olej, płótno / 130 x 110 cm
sygn. na odwrociu: E. MARKOWSKI

Estymacja:
130 000 - 160 000 zł ●
27 660 - 34 043 EUR
28 385 - 34 935 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.