96. Lia Kimura - Leaving, 2021

    Piotr Czajkowski
    - Metro/White z cyklu Metro, 2022,

    Tadeusz Kantor
    - Informel, 1964,

Nr katalogowy: 96

Lia Kimura (1992)
Leaving, 2021

olej, płótno / 100 x 80 cm
sygn. i opisana na odwrociu: k / LIA KIMURA / "LEAVING" 2021

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
7 447 - 9 575 EUR
7 642 - 9 826 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.