29. Stanisław Dębicki - Portret Katarzyny Mrozowej, 1924

    Jan Stanisławski
    - Wawel od strony klasztoru Sióstr Norbertanek, po 1897,

    Włodzimierz Błocki
    - Dachy miasta zimą, ok. 1912,

Proweniencja

Nr katalogowy: 29

Stanisław Dębicki (1866 - 1924)
Portret Katarzyny Mrozowej, 1924

olej, płótno / 71 x 50,5 cm

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł
3 712 - 5 155 EUR
3 622 - 5 031 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.