86. Włodzimierz Pawlak - Dziennik 3 XI - 13 XII, 2012

    - Dziennik 28 X - 15 XII, 2020,

    Jan Berdyszak
    - Po Passe-par-tout, 2003,

Nr katalogowy: 86

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik 3 XI - 13 XII, 2012

olej, płótno / 73 x 54 cm
sygn. i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 03XI - 13XII JESIEŃ-ZIMA / 73 X 54 20212

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
6 186 - 7 217 EUR
6 037 - 7 043 USD

38 000 zł
7 836 EUR
7 646 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.