36. Henryk Kuna - Głowa kobiety, 1917

    Maurycy Minkowski
    - Autoportret w studio, 1919,

    Wlastimil Hofman
    - Wiosna, lata 20. XX w.,

Nr katalogowy: 36

Henryk Kuna (1879 - 1945)
Głowa kobiety, 1917

brąz, czarna i oliwkowa patyna, drewniana podstawa / wys. 29 cm (bez podstawy) ed. 3/8 (odlew współczesny)
sygn. i opisana u dołu: 3/8 T. ROSS H. KUNA / 1917

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł
8 909 - 13 364 EUR
9 593 - 14 389 USD

30 000 zł
6 682 EUR
7 195 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023

wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00

19 maja - 6 czerwca 2023