49. Maurycy (Maurice) Mędrzycki (Mendjizki) - W parku

    Jerzy Ascher
    - Martwa natura z gruszkami,

    Rajmund Kanelba
    - Bajki, 1948,

Proweniencja

Drouot-Richelieu, aukcja 02.12.2009, poz. 75

Nr katalogowy: 49

Maurycy (Maurice) Mędrzycki (Mendjizki) (1890 - 1951)
W parku

olej, tektura / 25 x 33 cm
sygn. p.d.: Mendjizky

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 341 - 4 009 EUR
3 598 - 4 317 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023

wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00

19 maja - 6 czerwca 2023