6. Henryk Cieszkowski - Rzym

    Jan Styka
    - Portret żony Lucyny Olgiati w stroju młodzieńca, 1886,

    Tadeusz Popiel
    - Branki w Jasyrze, ok. 1887,

Nr katalogowy: 6

Henryk Cieszkowski (1832 - 1895)
Rzym

olej, deska / 19 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: H Cieszkowski / Roma

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 055 - 4 505 EUR
4 266 - 4 740 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: