25. Jerzy Kossak - Epizod z wojen napoleońskich, 1927

    Wojciech Kossak
    - Szwoleżer na podjeździe, 1925,

    Jerzy Kossak
    - Wesele krakowskie,

Proweniencja

Nr katalogowy: 25

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Epizod z wojen napoleońskich, 1927

olej, płótno / 40 x 50 cm
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1927 oraz dedykacja powyżej: P. Generałowi Dr. Majewskiemu; na odwrociu na blejtramie dedykacja: Odwagi i sił, by porywać się na / cele i zmiany, które wydają się trudne, a / później wprost wymarzone / Z okazji imienin Alosiński / E. Kurosz / M. Kurosz / W. Tarasewicz oraz WYSOGUTOWO / 23.04.2003

Estymacja:
15 000 - 17 000 zł ●
3 379 - 3 829 EUR
3 555 - 4 029 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: