53. Judyta Sobel - Martwa natura z kwiatami

    Eugeniusz Markowski
    - Marsz - K.K, 1985-88,

    Jerzy Duda-Gracz
    - Załęcze - Samotny wieczór, 1996,

Nr katalogowy: 53

Judyta Sobel (1924 - 2012)
Martwa natura z kwiatami

olej, płótno / 77 x 61 cm
sygn. p. d.: J. SOBEL

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 505 - 6 757 EUR
4 740 - 7 110 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: