65. Władysław Jackiewicz - Ciało XXI / Ciało XXIV, 1978 (para obrazów)

    - Notatka o sztuce 3/VI, 2022,

    Jan Tarasin
    - Zapis, 1993 ,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna spuścizna po artyście

Nr katalogowy: 65

Władysław Jackiewicz (1924 - 2016)
Ciało XXI / Ciało XXIV, 1978 (para obrazów)

olej, płótno / 81 x 70 cm (każdy)
(1) sygn. p. d.: Jack / 78 sygn. i opisany na odwrociu na blejtramie: W. JACKIEWICZ / CIAŁO XXI (2) sygn. i opisany na odwrociu na blejtramie: W. JACKIEWICZ / CIAŁO XXIV

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
6 757 - 7 883 EUR
7 110 - 8 294 USD

30 000 zł
6 757 EUR
7 110 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: