84. Grzegorz Mroczkowski - Kompozycja VI/20, 2020

    Igor Sikorski
    - Królowa Motyli, 2023,

    Paweł Kałużyński
    - Basen z cyklu Wielki Sen, 2021,

Nr katalogowy: 84

Grzegorz Mroczkowski (1966)
Kompozycja VI/20, 2020

tempera żółtkowa, płótno / 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu na blejtramie: Mroczkowski Grzegorz 2020 KOMPOZYCJA VI/20

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 757 - 9 010 EUR
7 110 - 9 479 USD

25 000 zł
5 631 EUR
5 925 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: