34. Wojciech Ireneusz Sobczyk - Owoce drzewa poziomkowego z serii O próżnej sławie i ulotnym smaku truskawki lub poziomki, 2020

    Paweł Althamer
    - Tycio, lata 90. XX w.,

    Igor Mitoraj
    - Torso Alato, 1985,

Proweniencja

kolekcja artysty

Nr katalogowy: 34

Wojciech Ireneusz Sobczyk (1974)
Owoce drzewa poziomkowego z serii O próżnej sławie i ulotnym smaku truskawki lub poziomki, 2020

porcelana, szkliwo kryjące błyszczące, zbrojenie metalowe / wys. 58 cm

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
7 676 - 9 869 EUR
8 236 - 10 589 USD

28 000 zł
6 141 EUR
6 589 USD

19 września 2023 o godz. 19.00

7 – 19 września 2023 r.

Oglądaj aukcję live!