103. Wojciech Idźkowski - Narodziny koła, 2022

    Łukasz Patelczyk
    - Phtalo-Turquoise-Glass, 2020,

    Olga Dmowska
    - Patrząca, 2022,

Poznań, Galeria Piekary, Wojciech Idźkowski. Okręgi, 13 października - 14 listopada 2023.

Nr katalogowy: 103

Wojciech Idźkowski (1960)
Narodziny koła, 2022

olej, deska / śr. 145 cm
sygn. na odwrociu: Wojciech Idźkowski - Narodziny koła - 2022

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 348 EUR
4 750 USD

Estymacja:
23 000 - 25 000 zł
5 264 - 5 721 EUR
5 750 - 6 250 USD

28 000 zł
6 408 EUR
7 000 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023