104. Olga Dmowska - Patrząca, 2022

    Wojciech Idźkowski
    - Narodziny koła, 2022,

    Lia Kimura
    - Tenderness, 2023,

Nr katalogowy: 104

Olga Dmowska (1983)
Patrząca, 2022

akryl, płótno / 130 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: "PATRZĄCA" 2022r. / akryl na płótnie / OLGA DMOWSKA

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 831 EUR
2 000 USD

Estymacja:
10 000 - 13 000 zł
2 289 - 2 975 EUR
2 500 - 3 250 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023