105. Lia Kimura - Tenderness, 2023

    Olga Dmowska
    - Patrząca, 2022,

    Michał Jackowski
    - Empty gold, 2023,

Nr katalogowy: 105

Lia Kimura (1992)
Tenderness, 2023

olej, płótno / 120 x 100 cm
sygn. na odwrociu: LIA KIMURA / "TENDERNESS" 2023

Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 637 EUR
7 250 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 865 - 9 154 EUR
7 500 - 10 000 USD

55 000 zł
12 586 EUR
13 750 USD

wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00

24 listopad - 12 grudzień 2023