3. Stanisław Rejchan - Umizgi fircyka pod Petit Trianon, lata 80. XIX w.

    Nieokreślony Autor
    - Para portretów, ok. 1815,

    Pierre Gobert
    - Portret Marii Leszczyńskiej, XVIII w.,

Nr katalogowy: 3

Stanisław Rejchan (1858 - 1919)
Umizgi fircyka pod Petit Trianon, lata 80. XIX w.

olej, płótno / 150 x 101 cm
sygn. p.d.: St. Rejchan na odwrociu na blejtramie uszkodzona nalepka z TPSP we Lwowie

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 801 EUR
6 330 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 961 - 9 281 EUR
7 595 - 10 127 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024