20. Jerzy Kossak - Pościg, 1935

    Wojciech Kossak
    - Ułan na koniu, 1921,

    Jerzy Kossak
    - Na polowaniu, 1927,

Proweniencja

Poznań, kolekcja Barbary Fibak-Olszewskiej Poznań, kolekcja Joanny i Jana Fibaków

Nr katalogowy: 20

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Pościg, 1935

olej, płyta / 30 x 40 cm
sygn. l.d.: Jerzy Kossak / 1935

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 321 EUR
2 532 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 785 - 3 481 EUR
3 038 - 3 798 USD

19 000 zł
4 409 EUR
4 811 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024