25. Stanisław Dębicki - Portret Katarzyny Mrozowej, 1924

    Stanisław Kaczor-Batowski
    - Targ w miasteczku, ok. 1920,

    Leonard Winterowski
    - Krakowianka, 1924,

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna zakup bezpośrednio od artysty

Nr katalogowy: 25

Stanisław Dębicki (1866 - 1924)
Portret Katarzyny Mrozowej, 1924

olej, płótno / 71 x 50,5 cm

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 321 EUR
2 532 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 785 - 3 481 EUR
3 038 - 3 798 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024