34. Wojciech Weiss - Na leżaku (Portret żony artysty Ireny, Koronczarka), ok. 1915

    Alfons Karpiński
    - Portret aktorki Konstancji Bednarzewskiej, 1929,

    Mojżesz Kisling
    - Kwiaty w wazonie,

Proweniencja

Cieszyn, kolekcja prywatna Sopocki Dom Aukcyjny, aukcja 13.07.2017, poz. 61

Nr katalogowy: 34

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Na leżaku (Portret żony artysty Ireny, Koronczarka), ok. 1915

olej, płyta / 62,5 x 42,5 cm
sygn. l.d. monogramem wiązanym: WW (do obiektu dołączono certyfikat podpisany przez córkę artysty Zofię Weiss-Nowina Konopkę)

Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 729 EUR
7 342 USD

Estymacja:
32 000 - 40 000 zł
7 425 - 9 281 EUR
8 102 - 10 127 USD

40 000 zł
9 281 EUR
10 127 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024