40. Alfred Aberdam - Pejzaż ze Szwajcarii, 1938

    Tadeusz Makowski
    - Pięcioro dzieci z psem,

    Leopold Gottlieb
    - Portret Leny, ok 1930-1932.,

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna Rempex, aukcja 27.02.2002, poz. 285

Nr katalogowy: 40

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Pejzaż ze Szwajcarii, 1938

olej, płótno / 44,5 x 60 cm
sygn. p.d.: Aberdam / Suisse 1938, na odwrociu napisy autorskie: No1 Paysage en Suisse / Aberdam Alfred / a Paris (13)c, 14 Passage / Victor Marchand

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 857 EUR
2 026 USD

Estymacja:
9 000 - 15 000 zł ●
2 089 - 3 481 EUR
2 279 - 3 798 USD

8 000 zł
1 857 EUR
2 026 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024