44. Szymon Mondzain - Anemony, 1961

    Maria Lagorio
    - Para portretów, lata 20. XX w.,

    Zygmunt Menkes
    - Kobieta z muszlą (Femme au coquillage), ok. 1930,

Nr katalogowy: 44

Szymon Mondzain (1888 - 1979)
Anemony, 1961

olej, płótno / 41,2 x 33,4 cm
sygn. p.d.: mondzain / 1961 na odwrociu (ołówkiem): Mondzain | 5 rue Campagne – [Premiere Paris]; na poprzeczce krosna nalepki domu aukcyjnego w Warszawie; ponadto na prawej listwie krosna (czarną kredką): Fleurs No 3.

Cena wywoławcza:
27 000 zł
6 265 EUR
6 836 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
6 961 - 8 121 EUR
7 595 - 8 861 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024