52. Eugeniusz Geppert - Bieliniak. Ułan 1. Pułku Ułanów Legionów Polskich, ok. 1950

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż z Jasper, 1943,

    Marek Włodarski Henryk Streng
    - Akt stojący z opuszczoną wzdłuż tułowia prawą ręką, 1924-1925,

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna zakup bezpośrednio od artysty

Nr katalogowy: 52

Eugeniusz Geppert (1890 - 1979)
Bieliniak. Ułan 1. Pułku Ułanów Legionów Polskich, ok. 1950

akwarela, karton / 50 x 56,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 089 EUR
2 279 USD

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 321 - 3 481 EUR
2 532 - 3 798 USD

9 000 zł
2 089 EUR
2 279 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024