62. Maria Anto - Pies, 1990

    Zbigniew Makowski
    - Kompozycja z aktem, 1977,

    Nikifor Krynicki
    - Willa w Krynicy,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Agra-Art, aukcja 25.03.2018, poz. 141

Nr katalogowy: 62

Maria Anto (1936 - 2007)
Pies, 1990

olej, płótno / 115 x 130 cm
sygn. przy prawej krawędzi u dołu kartki: "MEINEM MENSCHEN" (-) MARIA ANTO / MCMXC oraz sygn. i opisany na odwrociu: Maria Anto 1990 / 949.

Cena wywoławcza:
27 000 zł
6 265 EUR
6 836 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 961 - 9 281 EUR
7 595 - 10 127 USD

40 000 zł
9 281 EUR
10 127 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024