64. Helena Zaremba-Cybisowa - Jasny bukiet, 1975

    Nikifor Krynicki
    - Willa w Krynicy,

    Jerzy Zieliński (Jurry)
    - Plaża nad rzeką, 1976,

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna Polska, kolekcja Krystyny i Wiesława Ochmanów zakup bezpośrednio od artysty

Nr katalogowy: 64

Helena Zaremba-Cybisowa (1911 - 1986)
Jasny bukiet, 1975

olej, płótno / 81 x 65,3 cm
sygn. l.d.: H. Z. Cybisowa 75, na odwrociu opisany: Helena Zaremba Cybisowa 81 x 65 / "Jasny bukiet [słowo przekreślone]" 1974 r. oraz stempel kolekcji obrazów Krystyny i Wiesława Ochmanów

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 089 EUR
2 279 USD

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 321 - 3 481 EUR
2 532 - 3 798 USD

9 500 zł
2 205 EUR
2 406 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024