68. Jonasz Stern - Collage, 1976

    Tadeusz Dominik
    - Kompozycja,

    Bronisław Schlabs
    - Kompozycja,

Proweniencja

Poznań, kolekcja prywatna Agra-Art, aukcja 24.04.2005, poz. 6749

Sopot, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Prace Jonasza Sterna (1904 - 1988) z lat 30. - 80., 7 kwietnia - 19 maja 2005.

Nr katalogowy: 68

Jonasz Stern (1904 - 1988)
Collage, 1976

kolaż, płótno / 45 x 57 cm
sygn. p.d.: Stern 976 na odwrociu papierowa nalepka wystawowa ZPAP

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 281 EUR
10 127 USD

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 922 - 18 562 EUR
15 190 - 20 254 USD

48 000 zł
11 137 EUR
12 152 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024