72. Jerzy Nowosielski - Kobiety z lustrem, 1997

    - Akt przy otwartym oknie, lata 70. XX w.,

    - Kompozycja, lata 60. XX w.,

Nr katalogowy: 72

Kobiety z lustrem, 1997

serigrafia barwna, papier / 85 x 65 cm ed. 44/50
sygn. p.d.: Jerzy Nowosielski 1997r.

Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 017 EUR
3 292 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 481 - 4 177 EUR
3 798 - 4 557 USD

30 000 zł
6 961 EUR
7 595 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024