111. Paweł Korab Kowalski - Splash down, 2021

    Wojciech Idźkowski
    - Pomarańczowy krąg, 2020,

Nr katalogowy: 111

Paweł Korab Kowalski (1974)
Splash down, 2021

akryl, pigment, płótno / 90 x 65 cm
sygn. i opisany na odwrociu: 2021 / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / "SPLASH DOWN" / 90 x 65 cm, ACRYLICS & PIGMENTS ON CANVAS

Cena wywoławcza:
4 500 zł
1 045 EUR
1 140 USD

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł
1 161 - 1 393 EUR
1 266 - 1 519 USD

4 800 zł
1 114 EUR
1 216 USD

Aukcja Dzieł Sztuki

wtorek, 19 marca 2024, o godz. 19.00

1 - 19 marca 2024