34. - Zaułek fabryczny
Nr katalogowy: 34
Zaułek fabryczny, 1939
olej, płótno / 59,5 x 70 cm
sygn.p.d. Z.Radnicki 39
na odwrocie: “Zaułek fabryczny”/mal. Z.Radnicki 1939/Lwów, nalepka z Muzuem Wielkopolskiego w Poznaniu, Wystawa Zbiorowa Z.Radnickiego 1949 r
- Cena wywoławcza:
5 000 PLN
- Estymacja:
6 000 - 8 000
9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów