59. Jarosław Modzelewski - Kinderheim 2

    Ryszard Winiarski
    - Chance in game 5x5, 1983

    Ildefons Houwalt
    - Kompozycja z postaciami, 1955

Nr katalogowy: 59

Jarosław Modzelewski (1955)
Kinderheim 2, 2002 - 2004

tempera żółtkowa, płótno / 38 x 55 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski Kinderheim 2 38x55 temp.ż. 2002 2004

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 326 EUR
3 764 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 276 - 4 751 EUR
4 839 - 5 377 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00