11. Paweł Porada - bez tytułu, 2013

    Małgorzata Łodygowska
    - Meri w grochach, 2014,

    Tomasz Wojtysek
    - Nieoczekiwane spotkanie IV, 2014,

opisany na odwrocie: Paweł Porada 2013

(ur. 1985 r.) jest absolwentem Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom uzyskał w pracowni malarstwa prof. St. Białogłowicza. Zakwalifikowany do udziału w Biennale Sztuki Młodej w Moskwie (2014). Autor wystawy indywidualnej Art Bar 25, Kraków (2013). Brał udział w wystawach zbiorowych: Biecz (2008); MDK, Rzeszów (2009); Krasne (2010).

Nr katalogowy: 11

Paweł Porada
bez tytułu, 2013

olej, płótno / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda