10. Małgorzata Łodygowska - Meri w grochach, 2014

    Paula Jaszczyk
    - Sen z cyklu Spokój, 2013,

    Paweł Porada
    - bez tytułu, 2013,

sygn. p.d.: "MERI W GROCHACH" M. Ł. 2014, opisany na odwrocie: Małgorzata Łodygowska "MERI W GROCHACH" 2014

(ur. 1976 r.) jest absolwentką Państwowego Liceum Plastycznego. Laureatka wyróżnienia Ministra Kultury w konkursie na Plakat ogłoszonego przez Urząd Patentowy RP. W 2001 r. zaprezentowała wystawę indywidualną w Galerii Nova w Warszawie. Uczestniczka kilku wystaw zbiorowych. Realizuję się również w projektowaniu graficznym i fotografii.

Nr katalogowy: 10

Małgorzata Łodygowska (1976)
Meri w grochach, 2014

olej, płótno / 80x70 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda