15. Zygmunt Schreter (Szreter) - Martwa natura

    Stanisław Woyneko-Tomkiewicz
    - Wiedeńska ulica, 1886,

    Jakub Zucker
    - Portret kobiety,

  sygnowany p.d.: Schreter

Nr katalogowy: 15

Zygmunt Schreter (Szreter) (1896 - 1977)
Martwa natura

olej, karton, / 27 x 35 cm

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 464 EUR
1 981 USD

Estymacja:
7 000 - 8 000 zł
1 708 - 1 952 EUR
2 311 - 2 641 USD

7 500 zł
1 830 EUR
2 476 USD