60. Campio - Sensitive, 2014

    Agnieszka Łapka
    - Martwa natura, 2012,

    Paulina Maksjan
    - Kropki 3, 2013,

sygn. p.d.: Campi O, opisany na odwrocie: Campi O "Sensitive" 2014 ROK.

(ur. 1988 r.)

Nr katalogowy: 60

Campio (1988)
Sensitive, 2014

olej, płótno / 50x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
397 USD