83. Zuzanna Kosińska - Kosmos, 2013

    Dorota Jędrusik
    - Współrzędne 3_3, 2013,

    Judyta Krawczyk-Domańska
    - Babcia, 2014,

(ur. 1987 r.) studiowała historię sztuki na Uniwersytecie im. Kard. S. Wyszyńskiego w Warszawie, a następnie malarstwo i litografię na ASP w Łodzi oraz na Universidade de Lisboa, Facultade de Bellas Artes. Dyplom magisterski zrealizowała w 2013 r. Jej rzez´ba Muszla wła?czona została do stałej kolekcji Fundation Antonio Perez, Cuenca, Hiszpania (2013). Uczestniczyła w wystawach m.in.: Struck, Solander Gallery, Wellington, New Zealand (2014); Finalis´ci Ogólnopolskiego konkursu malarskiego, Galeria DAP3, Warszawa (2013); Stuttgart Nacht - Stadtepartnerschaft, City Hall Gallery w Stuttgart, Niemcy (2013); Przegla?d współczesnej litografii polskiej, BWA Kielce (2013); Finalistas Pintura FBAUL, Sociedade Nacional de Bellas-Artes, Lizbona, Portugalia (2012); 5 stron s´wiata, ASP, Łódź (2012); Przegla?d grafiki lat 2010-2012, ASP, Łódź (2012).

Nr katalogowy: 83

Zuzanna Kosińska (1987)
Kosmos, 2013

olej, akryl, płótno / 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: Zuzanna Kosińska 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR