72. Artur Wąsowski - Przepraszam, 2010

    Wojciech Wieczorek
    - Byk, 2013,

    Agata Trafalska
    - Danae, 2014,

sygn. na odwrocie: ARTUR WĄSOWSKI 2010 PRZEPRASZAM

(ur. 1967 r.) w 1994 r. zrealizował dyplom na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie w pracowni prof. R. Strenta, wraz z aneksem z malarstwa w pracowni prof. Teresy Pa?gowskiej. Od 1992 r. zajmuje sie? grafika? wydawnicza?, ilustracja? prasowa? i infografika?. Ro´wnolegle uprawia malarstwo, rysunek, grafike? artystyczna? i rzez´be?.

Nr katalogowy: 72

Artur Wąsowski (1967)
Przepraszam, 2010

olej, akryl, płótno / 92x50 cm 142x65 cm (dyptyk)

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
232 USD