71. Wojciech Wieczorek - Byk, 2013

    Magdalena Szilke
    - Walka, 2014,

    Artur Wąsowski
    - Przepraszam, 2010,

sygn. p.d.: W, opisany na odwrocie: Wojtek Wieczorek 2013

(ur. 1977 r.) uzyskał dyplom w 2004 r. na katowickiej ASP w pracowni plakatu prof. R. Kalarusa. Malarstwa uczył się w pracowni prof. R. Nowotarskiego.

Nr katalogowy: 71

Wojciech Wieczorek (1977)
Byk, 2013

olej, płótno, / 50x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR