70. Magdalena Szilke - Walka, 2014

    Magdalena Szyszkowska
    - Zima, 2014,

    Wojciech Wieczorek
    - Byk, 2013,

sygn. na odwrocie: Magdalena Szilke /Walka/ 2014

(ur. 1983 r.) jest absolwentką ASP w Warszawie. Dyplom obronila na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. St. Baja, uzyskując wyróżnienie dziekańskie. Zajmowała się także tkaniną artystyczną w pracowni prof. D. Grynczel, z której uzyskała wyróżnienie oraz zrealizowała aneks. W 2010 r. uczestniczyła w dwóch wystawach zbiorowych: Międzynarodowej Wystawie Miniatury Lnianej "Z krosna do Krosna" oraz "Bajki w podziemiu" w kościele ewangelicko-augsburskim w Warszawie. W 2012 r. Zaprezentowała wystawy indywidualne w Galerii Ether w warszawie i w Bemowskim Centrum Kultury art.bem w Warszawie.

Nr katalogowy: 70

Magdalena Szilke (1983)
Walka, 2014

olej, akryl, płótno / 100x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR