35. Anna Orbaczewska - bez tytułu, 2012

    Mira Skoczek-Wojnicka
    - Czerwone niebo, 2014,

    Sylwester Stabryła
    - Rozciąganie odprężone, 2013,

  sygn. na odwrocie: Orbaczewska 2012

(ur. 1974 r.) w 1999 r. ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki gdańskiej ASP, wcześniej studiowała także w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Laureatka nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego w VI Europejskim Festiwalu Malarstwa Ściennego Kliniczna i Dolne Miasto Murales (2005). Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska (2006, 2009) i Marszałka Województwa Pomorskiego (2006, 2007). Ma na koncie liczne wystawy indywidualne m.in. Muzeum Hillesluis, Rotterdam, Holandia (1999), Society For Artists Gallery, Chicago, Illinois, USA (2004), CSW Łaźnia, Gdańsk (2006), Galeria Milano, Warszawa (2008). Stale uczestniczy w wystawa i inicjatywach artystycznych realizowanych przez Fundację i Instytut Sztuki Wyspa Progress).

Nr katalogowy: 35

Anna Orbaczewska (1974)
bez tytułu, 2012

olej, płótno / 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 700 zł
406 EUR
562 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00