36. Sylwester Stabryła - Rozciąganie odprężone, 2013

    Anna Orbaczewska
    - bez tytułu, 2012,

    Anna Waligórska
    - Salome 2, 2012,

  opisany na odwrocie: SYLWESTER STABRYŁA "ROZCIĄGANIE ODPRĘŻONE" 120x100 cm olej na płótnie 2013 r. Stabryła

(ur. 1975 r.) studiował w Katedrze Sztuki Politechniki Radomskiej. Dyplom uzyskała w 2002 r. w pracowni prof. A. Gieragi. Aneks z grafiki zrealizował w pracowni prof. K. Wyznera. Autor wystaw indywidualnych w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, Kraków (2012) i Galerii Sanockiej BWA, Sanok (2011). Otrzymał Grand Prix konkursu Materia Medicinalis, Materia Artificialis, Muzeum Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum (2011). Uczestniczył w Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin (2012); Międzynarodowym Biennale Miniatury, GOPK Gaude Mater, Częstochowa (2012); Międzynarodowym Triennale Malarstwa Regionu Karpat Srebrny Czworokąt, Galeria BWA, Przemyśl (2012); wystawie międzynarodowej 30x30, Galeria Miejska, Reinheim, Niemcy (2012); IV Ogólnopolskim Konkursie im. Mariana Michalika na Obraz dla Młodych Malarzy, Częstochowa (2010).

Nr katalogowy: 36

Sylwester Stabryła (1975)
Rozciąganie odprężone, 2013

olej, płótno / 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 700 zł
406 EUR
562 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00