6. Małgorzata Kosiec - Illusion III, 2013

    Andrzej Folfas
    - bez tytułu, 2005,

    Piotr C. Kowalski
    - Dąbki I, 2001, 2008,

  sygn. p.d.: KOSIEC

(ur. 1975 r.) w 2000 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1998). Finalistka International Young Art - Artlink 2002 Sotheby's (2002). Jej prace prezentowane były m.in. St' Art 05 Strasbourg Contemprary Art Fairs, 9e edition, Francja (2005); Form London, Wielka Brytania (2007); Cambridge Art Fairs, Wielka Brytania (2009). W ostatnim czasie prezentowała najnowsze obrazy na trzech wystawach indywidualnych: „Typortraits” w Gallery Miva w Malmo w Szwecji (2011), „Ukryte” w Galeria Classix Nouveaux w Warszawie (2012) i “Napięcia” w Galerii Strefa A w Krakowie (2012).

Nr katalogowy: 6

Małgorzata Kosiec (1975)
Illusion III, 2013

olej, płótno / 92 x 73 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

6 200 zł
1 480 EUR
2 047 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00