50. Justyna Strąk - bez tytułu, 2013

    Dorota Kozieradzka
    - nr 2 z cyklu Illusion, 2013,

    Urszula Wilk
    - bez tytułu, 1999-2009,

  opisany na odwrocie: Justyna Strąk 2013

(ur. 1987 r.) absolwentka Wydziału Malarstwa i Rzeźby ASP we Wrocławiu. Dyplom w 2011 r. w pracowni malarstwa prof. S. Kortyki oraz w pracowni projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce prof. W. Kaniowskiego. Autorka wystaw indywidualnych w Galerii pod Psem, Akademia Sztuk Pięknych, Wrocław (2009) i Galerii Przy Gołej Ścianie, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej, Dąbrowa Górnicza (2008). Brała udział w wystawach zbiorowych m.in. Dyplomy, BWA Awangarda, Wrocław (2011); Blue, Galeria Aquarelle, Wrocław (2011); Kierunek malarstwo, Galeria BrowArt, Browar Mieszczański, Wrocław (2010).

Nr katalogowy: 50

Justyna Strąk (1987)
bez tytułu, 2013

olej, płótno / 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 300 zł
311 EUR
430 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00