28. Paweł Zapendowski - Juliette Binoche - Damage Spring, 2013

    Jurek Lis
    - Rezerwat III, 2011,

    Andrzej Fronczak
    - Kod zapisu, 2013,

  sygn. p.d.: ZAPENDO, opisany na odwrocie: Juliette Binoche - Damage Spring | Paweł Zapendowski - Paris 2013

Nr katalogowy: 28

Paweł Zapendowski (1962)
Juliette Binoche - Damage Spring, 2013

olej, kolaż, płótno / 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
239 EUR
331 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00