80. Justyna Janikowska - bez tytułu

    Bartosz Wiłun
    - Trzecie piętro, 2009,

    Klara Netto
    - Mój oficjalny profil, 2013,

  opisany na odwrocie: JANIKOWSKA

(ur. 1993 r.) jest studentką I roku Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Wyróżniona przez Radę Wydziału Malarstwa, brała udział w wystawie studentów ASP w Krakowie oraz w festiwalu SLOT Art w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie.

Nr katalogowy: 80

Justyna Janikowska (1993)
bez tytułu

olej, płótno / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR