49. Agnieszka Cyranka-Pytlik - Apokalipsa III, 2013

    Krzysztof Turlewicz
    - Elektryfikacja XIV, 2011,

    Justyna Sołowiej
    - Na jeziorach - relax, love water 1, 2013,

  opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA - PYTLIK 2013

Nr katalogowy: 49

Agnieszka Cyranka-Pytlik (1986)
Apokalipsa III, 2013

olej, płótno / 90x120 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
328 USD