42. Aleksandra Kuczara - Siedząc na powierzchni własnych myśli, 2013

    Emilia Gąsienica-Setlak
    - Pomarańcze, 2011,

    Magdalena Leśniak
    - Kuchnia, 2009,

  sygn. p.d.: Kuczara '13

(ur. 1984 r.) jest absolwentką Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu. W 2009 r. zrealizowała dyplom w zakresie grafiki warsztatowej w pracowni prof. Ch. Nowickiego i projektowania graficznego w pracowni prof. E. Smolińskiego. Dyplom uzupełniła aneksem z malarstwa w pracowni M.W. Kuczmy. W latach 2009-2012 studentka wydziału Malarstwa tej samej uczelni. Uczestniczka ekspozycji: Wystawa Pracowni Multimediów, Galeria Za szybą, Wrocław (2012); Materia medicinalis, materia artificialis, Muzeum Farmacji, Kraków (2011); Biennale Sztuki Młodego Wrocławia, Centrum Sztuki IMPART, Wrocław (2011); Graficzny konkurs Meidnera, Wrocław, Oleśnica (2010); BIO. Wystawa dyplomowa, Centrum Sztuki IMPART, Wrocław (2009); Lalka, Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław (2008); Survival 4. Sztuka w ekstremalnych warunkach (2006); Samsung Art Master, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 42

Aleksandra Kuczara (1984)
Siedząc na powierzchni własnych myśli, 2013

olej, akryl, płótno, / 60x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
394 USD