56. Monika Marchewka - Znajdź mnie II, 2013

    Konrad Trzeszczkowski
    - Mucha, 2010,

    Łukasz Grotkowski
    - Pompeja I, 2013,

  opisany na odwrocie: Monika Marchewka 2013r

(ur. 1988 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP. Dyplom w 2013 r. zrealizowała w pracowni prof. Z. Sprychy. Ostatnio prezentowana w Pałacu Sztuki w ramach wystawy najlepszych dyplomantów ASP. Brała udział w wystawach zbiorowych min.: Galeria Stalowa, Warszawa; Galeria Onamato, Kraków; Forty Kleparz, Kraków; Hotel Hyrny, Zakopane.

Nr katalogowy: 56

Monika Marchewka (1988)
Znajdź mnie II, 2013

olej, płótno / 90x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
361 USD