55. Konrad Trzeszczkowski - Mucha, 2010

    Magdalena Szczepaniak
    - Pekińczyk, 2014,

    Monika Marchewka
    - Znajdź mnie II, 2013,

(ur. 1985 r.) studiował na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP. Dyplom uzyskał w 2011 r. Autor wystawy indywidualnej w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych Trzecia Fala, Warszawa (2012). Uczestnik wystaw zbiorowych m.in. w Galerii Turbo (2011); Galerii Funky (2011); Muzeum Drukarstwa (2012).

Nr katalogowy: 55

Konrad Trzeszczkowski
Mucha, 2010

olej, płótno, / 100x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
230 USD