17. Daria Alicja Ostrowska - Nie mam Cię na zawsze, 2013

    Monika Panek
    - Parno, 2011,

    Katarzyna Orońska
    - Dog Walk, 2013,

  sygn. DARIA ALICJA OSTROWSKA/NIE MAM CIĘ NA ZAWSZE – 2013

(ur. 1986 r.) w latach 2006-2010 studiowała w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Dyplom z malarstwa zrealizowała w pracowni prof. Z. Drońskiego. Otrzymała wyróżnienie Przeglądu Malarstwa Wyprawa w kierunku wyobraźni, WOAK, Białystok (2012). Brała udział w międzynarodowym plenerze malarskim Leśne Wrota (2006); wystawie luksografii studentów Instytutu Sztuki UWM, Olsztyn (2007); wystawa rysunku i malarstwa studentów Instytutu Sztuki UWM, Olsztyn (2008); II Maratonie Sztuki, Olsztyn.

Nr katalogowy: 17

Daria Alicja Ostrowska (1986)
Nie mam Cię na zawsze, 2013

akryl, płótno, / 65x92 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
263 USD