61. Magda Renata - W przestrzeni i czasie II, 2013

    Agnieszka Łapka
    - bez tytułu, 2012,

    Danuta Wójcik
    - Letni sen - taniec, 2013,

  sygn. p.d.: Renata Magda, opisany na odwrocie: "W przestrzeni i czasie II" Renata Magda 2013 rok

(ur. 1980 r.) kształciła się na Uniwersytecie Ludowym, gdzie pod kierownictwem mgr A. Kijowskiego uzyskała dyplom z malarstwa i tkaniny artystycznej. W latach 2002-2006 studiowała na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła specjalizację Malarstwo w pracowniach prof. St. Białogłowicza i prof. T. Boruty. Od 2012 r. studiuje na ASP w Krakowie, na Wydziale Malarstwa pod kierunkiem prof. A. Bednarczyka. Uczestniczka wystaw: Uniwersytet Ludowy, Pałacu Ostaszewskich, Rzeszów (2009-2002); Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów (2002-2006); Stary Browar, Poznaniu (2013).

Nr katalogowy: 61

Magda Renata
W przestrzeni i czasie II, 2013

akryl, płótno, / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
361 USD