47. Hanna Sitarz-Pietrzak - Wakacje, 2009

    Agnieszka Świerczek
    - Wygrywa ten, którego karmię, 2013,

    Krzysztof Turlewicz
    - Elektryfikacja XIV, 2011,

(ur. 1985 r.) w latach 2006-2013 studiowała na ASP w Katowicach malarstwo oraz projektowanie graficzne. Od 2013 r. jest na studiach doktoranckich z malarstwa realizowanych na macierzystej uczelni. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010). Finalistka przeglądu Świeża Krew Galerii Socato, Wrocław (2013); laureatka Nagrody BPSC za najlepszy dyplom ASP w Katowicach (2013); finalistka konkursu Nie ma dzieci – są ludzie, w ramach Roku Janusza Korczaka (2012); laureatka konkursu na nową szatę graficzną Teatru Ślaskiego w Katowicach (2010); laureatka III nagrody konkursu na plakat społeczny Bezpieczne wakacje na drogach Eupropy (2009). Autorka wystaw indywidualnych: Słowobraznak. Licentia poetica, instalacja typograficzna, Galeria Pusta, Katowice (2013); Not for sale, Galeria Aya, Katowice (2013); Slot Art Festival, Lubiąż (2009).

Nr katalogowy: 47

Hanna Sitarz-Pietrzak (1985)
Wakacje, 2009

olej, płótno, / 120x160 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR